Sodo namelis "OLDER"Sodo namelis OLDER 6x5

Sodo namelis - kiekvieno svajone, kur galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą. Sodo nameliai Lietuvoje visais laikais buvo labai populiarus, ir šis populiarumas vis dar neblėsta - gausu sodo nemliu mėgėjų, kurie vertina kokybiškai pastatytus bei įrengtus sodo nemlius. Vis dėlto sodo namelis suteikia tiek įspūdžių ir džiaugsmo.

Sodo namelis „Older“ yra 6m ilgio ir 5m pločio. Bendras plotas pirties yra 30 m2. Užpilami yra juostiniai pamatai, kurie gali išlaikyti 5 ir net 10 tonų apkrovą. Sodo namelis yra rąstinis, šildomas malkomis. Rąstinis sodo namelis puikiai „pritampa“ natūralaus peizažo fone, joje tvyro jaukumo ir saugumo jausmas. Mediena turi gerą savybę sugerti šilumą, ilgai ją išlaikyti ir lėtai, neperkaitindama patalpos oro, ją grąžinti. Sodo namelio išorinės sienos yra 150mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, šitame sodo namelyje langai yra išskirtiniai, sodo namelije ,,Older“ yra įmontuojami mediniai langai su stiklo paketais. Išorinė mediena impregnuojama ypač kokybišku impregnantu. Sodo namelio „Older“ stogas yra dengtas profiliuota skarda 150mm ir apšiltintas 20 centimetrų akmens vata, kuri suteiks ne tik šilumą, bet ir apsaugos pirtys nuo gaisrų, nes tokia vata yra nedegi. Stogo dangą galima keisti pagal Jūsų norus, jei norite priderinti prie šalia esančių pastatų. Sodo namelis „Older“ yra su nedideliu antru aukštu, kuriame galima pailsėti po kiekvienos sunkios dienos.

pirtele for sale  pirtis for sale sauna  pirtis mdine for sale

pirtis su antru aukstu  nedidelis antras aukstas  medine pirtis for sale su antru aukstu

Jūsų sodo namelis gali būti pastatyta ant bet kokio pamato. Tai galima derinti su jūsų lėšomis. Nes būtent mes galime pasiūlyti keliu tipu pamatus, tai: visiems žinomus ir labai populiarus juostiniai pamatai, ąžuoliniu kaladžių pagrindą arba senovini pamatą tai akmenys.


akmeniniai pamatai  rastiniai pamatai saunoje  cementiniai pamatai
Jūsų sodo namelio sienos yra renkamos iš kokybiškos medienos ,,Twinskin“. Twinskin sienos yra ypatingos tuo, kad sodo nameliui su tokiomis sienomis nėra būtina vėdinimo įranga, medinės sienos “kvėpuoja”, tai patvirtina moksliniai tyrimai. Per medines sienas patenka oras. Twinskin sienos drėgmę automatiškai reguliuoja be papildomos termoizoliacijos. Sodo namelis iš Twinskin sienų labai greitai įšyla, ją lengviau prižiūrėti ir ji yra saugesnė priešgaisriniu požiūriu, kaip minėta anksčiau viduje esanti akmens vata yra nedegi. 

termomediena saunai sauna is termomedienos    pirties apsildinimas

Sodo namelis „Older“ yra pilnai įrengtas su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 11 – 13 žmonėms, taip pat lentynas su rozetėmis radio imtuvui ir arbatinukui pastatyti, veidrodis su rozete fenui pradžiugina moteris, rankšluosčiu džiovykla maloniai sušildo šlapius rakšluosčius.

pirmas aukstas su baldais  baldai pirmame aukste  zidinis saunoje

Atsibodo kasdienė rutina?!... Jau nuo senų laikų sodo namelis yra ne tik sveikatos šaltinis, bet ir poilsio ar pramogų vieta, todėl paivairink savo laisvalaikį sodo namelyje  „Older“. Šis puikus sodo namelis atgaivins tavo kūną ir sielą!

 

 


 

Naujovė! Dabar yra galimybė užsisakyti už papildomą mokestį lauko terasą įrengta iš natūralios medienos su turėklais bei apsaugines metalines žaliuzes.

zaliuzes metalines zaliuzes langams apsaugines zaliuzes langams

   Su metalinėmis lauko žaliuzėmis Jus visada jausitės saugūs. Jokie vagiai neilįs į Jūsų naują pirtį. Metalinės žaliuzės netik apsaugo, bet ir papuošia Jūsų pirtį, nes jos atrodo labai moderniai, estetiškai, juolab Jus galesite patys pasirinkti Jums labiausiai patiksiančią žaliuzių spalvą.

 
terasa is medzio terasa is medienos terasa prie pirties

   Lauko terasą mes galime įrengti tokio dydžio, kokio pageidausite Jus! Lauko terasą galima nutiesti tiesiai iki Jūsų baseino arba iki tvenkinio, Jus daugiau nesušlapsite ir neišsipurvinsite kojų beidami nuo savo namų ar pirties iki vandens telkinio.

   Siūlome Jums puikia galimybę įrengti praktišką, naujovišką lauko tualetą iš natūralios medienos vos tik už 1500 lt. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės spygliuočių (eglė, pušis) medienos tašelių. Yra išorės apdaila, tai dailylentės. Jums nereikės bėgioti toliužsimanius į tualetą, nes jis bus tiesiai prie pirties.

tualetas lauke tualetas is medienos lauko tualetas prie saunos

  Laipteliai yra viena iš svarbiausių ir būtiniausių pirčių dalių. Vieniems laipteliai reikalingi kaip dizaino dalis, pavyzdžiui ant kurių galima  būtų pastatyti gėles, kurios papuoš aplinką, kitiems laipteliai reikalingi kaip pagalbinė priemonė, tam, kad lengviau būtų užeiti į pirtį. Laiptelius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo skonį, pvz vienas laiptelis, keli laipteliai, platūs arba siauresni, ilgi arba trumpi. Ir vos tik už 175 lt/m1.

laipteliai prie pirties pirties laipteliai laipteliai prie saunos

   Vidaus impregnavimas taip pat yra kiekvienam labai svarbus. Vieniems patalpos patinka šviesios, antriems tamsesnės, tretiem- ryškesnės. Tad Jums turime puiku pasiūlymą! Jus patys galėsite pasirinkti Jums patinkančią pirties spalvą! Nudažius pirtį, ji netik atrodys gražiai, bet ir dažai apsaugo pirtį nuo pelesių, puvimo. Tai medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo, atitinkanti GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-3. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Dėl padidinto kietųjųdalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

vidaus impregnavimas impregnuotas vidus nudazytos sienos pirtyje

sienu impregnavimas sienu impregnavimas pirtyje sienos saunoje impregnuotos
Panašios pirtys